Agnieszka Włodarczyk - biografia, życiorys

POLSKA AKTORKA I PIOSENKARKA

Agnieszka urodziła się 13 grudnia 1980 roku w Sławnie. W dzieciństwie mieszkała m.in. w Ciechanowie, Poznaniu i Darłowie, następnie zamieszkała w Warszawie. W 1996 roku zadebiutowała w Teatrze Studio Buffo. W 1996 roku pojawiła się w teledysku K.A.S.Y.

W 1997 roku popularność przyniosła jej rola w filmie pt. ,,Sara''. Zagrała w takich filmach jak ,,Pierwszy milion'', ,,Poranek Kojota'', ,,Nigdy w życiu'', ,,Job, czyli ostatnia szara komórka'', ,,Kac Wawa''. W latach 1997–1998 grała w serialu 13 posterunek. Zagrała również w takich serialach jak ,,Plebania'', ,,Zostać miss'' i ,,Zostać miss 2'', ,,Dziki'' i ,,Dziki 2: Pojedynek'' oraz ,,Pierwsza miłość''.

W 2005 roku wzięła udział w programie ,,Taniec z gwiazdami''. Agnieszka także śpiewa, w 2006 roku nagrała piosenkę ,,Słońce rośnie w Nas'' do filmu ,,Job, czyli ostatnia szara komórka''. W 2007 roku zwyciężyła program ,,Jak oni śpiewają'', a już rok później wydała kolejne single pt. ,,Bez makijażu'', ,,Pokochać duszę'' oraz ,,To on''. W kwietniu 2011 roku ukazał się teledysk do piosenki ,,Pomaganie jest trendy", którą Włodarczyk charytatywnie nagrała wraz z innymi wykonawcami. Wzięła charytatywnie udział w spocie reklamowym FUNDACJI POLSAT pod tytułem ,,Wystarczy chcieć". Włodarczyk brała udział w sesjach zdjęciowych do magazynu Playboy oraz CKM.