Kaja Paschalska - biografia, życiorys

POLSKA AKTORKA TELEWIZYJNA, WOKALISTKA POPOWA

Kaja urodziła się 25 lutego w Warszawie. Ukończyła Liceum im. Jana III Sobieskiego w tym samym mieście. Kaja uwielbiała jako dziecko zwierzęta. Do dzisiejszego dnia jej motto w sprawie zwierząt brzmi, że najważniejsze jest uświadamianie ludzi, że zwierzęta to istoty bardzo do nas podobne, że tak jak ludzie potrzebują ciepła, aprobaty, bliskości i miłości. Bardzo miłe wspomnienia ma z ukochanym buldogiem Torą, z którą spędziła całe dzieciństwo.

Paschalska zadebiutowała na wielkim ekranie rolą w serialu ,,Klan'', w którym gra od 1997 roku do dnia dzisiejszego. W serialu mogliśmy zobaczyć jak z małej dziewczynki zmienia się w prawdziwą kobiecą piękność. Ona sama uważa, że dzięki roli w serialu zrobiła również karierę jako piosenkarka. W 2001 roku roku Kaja nagrała płytę pt. ,,Kaja Paschalska'', kolejnymi albumami były ,,Kaja 2'' oraz ,,Ona i on''. Kaja Paschalska wystąpiła również w ,,Hotel 52'', ,,Bulionerzy'', ,,Świat według Kiepskich. Użyczyła swojego głosu bajek ,,Dzwoneczek'', ,,Dzwoneczek i zaginiony skarb'', ,,Dzwoneczek i uczynne wróżki'', ,,Dzwoneczek i wielkie zawody w przystani elfów'' oraz ,,Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł''.

W 2005 roku wspólnie z Patrycją Markowską i Anną Muchą wspierała akcję Antykoncepcja w modzie. Jest niewątpliwie piękną młodą kobietą, symbolem seksu, jej uroda nie umknęła magazynowi CKM, w którym Kaja miała dwie sesje zdjęciowe.